NVT juniorů – Základní kurz 2021 (podzimní běh)

Hola hola, kdo jste nestihli jarní běh na Mraveništi nebo jste jen strategicky vyčkávali, až bude kurz blíže Vašemu domovu :-), máme pro vás dobrou zprávu:

Už je možné se přihlásit na podzimní běh základního NVT pro juniory!

Pokud je Ti 14 až 17 let a přemýšlíš o tom, že bys chtěl/a ve své hlídce v budoucnu sloužit jako vedoucí, juniorské NVT je výborná příležitost, jak tuto myšlenku začít uskutečňovat.

Stejně jako na jaře jde o víkendový kurz, na kterém budeme probírat praktická i duchovní témata potřebná pro službu na schůzkách, víkendovkách a táborech. Věříme, že Bůh má s každým člověkem perfektní plán a záměr – a NVT Ti může pomoci kousek z tohoto plánu poodhalit. Krom zkušených lektorů (dinosaurů) se na kurzu také potkáš i s mladými vedoucími, kteří kurzem prošli jen pár let před Tebou, a samozřejmě s dalšími účastníky z různých předních hlídek z celé republiky. Setkat se s Bohem, setkat se s druhými. Nechat se povzbudit, inspirovat i třeba napomenout – to vše je na NVT možné…

Chceš-li se NVT zúčastnit, běž prosím za velitelem/velitelkou své hlídky a domluv se, aby Tě na kurs co nejdříve přihlásil/a (přihlašovací formulář vyplňuje velitel/ka souhrnně za celou hlídku a nelze se hlásit individuálně).

Těšíme se na Tebe!

Copy link
Powered by Social Snap