Online: Podzimní konference velitelů 2020

Díky aktuálním opatřením kvůli epidemii COVID-19 se i druhá letošní konference uskutečnila online formou v neděli 22. 11. 2020 v 17h na našem YouTube kanálu. V bezmála hodině a čtvrt dlouhém vysílání si velitelé a další vedoucí mohli vyslechnout kromě jednotlivých video vstupů i přímo ze studia informace z následujících témat:

  • Povzbuzení od Národního velitele
  • Informace a pozvánky k republikovým akcím Ringoturnaj, RoyalFest a Hraničářův učeň
  • Představení práce týmu pro novou literaturu v RR
  • Zdůraznění propagace na webu a sociálních sítích
  • Tipy a nápady pro online schůzky
  • Seznámení s vyúčtováním dotací a změnami pro rok 2021

Po skončení přenosu následoval ještě „živý“ chat, kde probíhala zajímavá diskuze ke změnám ohledně dotací a evidence účastníků akcí.

Den otců 2020

Na dnešní den připadá Mezinárodní den otců. Mezi námi je i hodně vedoucích-otců a někdy je složité zkombinovat rodinný život se službou dětem.

Přejeme proto všem plno sil, trpělivosti, porozumění, radosti a Božího pokoje. Nechť Vás Vaše služba naplňuje a rodina miluje. 😉

Den dětí 2020

K dnešnímu dni dětí přejeme klukům a holkám vše dobré. Tenhle oblíbený den vznikl ve čtyřicátých letech jako připomínka potlačování dětských práv.

Přejeme proto dětem v dnešních COVID dobách svobodu a prostor si hrát a vyrůstat bez omezení. A vězte, že tábory jsou za dveřmi.

Informace k táborům 2020

Ministerstvo zdravotnictví ČR zveřejnilo pravidla pro pořádání ozdravných pobytů a táborů pro sezónu 2020. Dětské organizace při projednávání o návrzích hygienických opatření zastupovala ČRDM s předsedou Alešem Sedláčkem, který je po zveřejnění živě na facebookovém livestreamu představil a odpovídal na dotazy sledujících.

Číst více

Facebook: Diskuzní fórum

Spustili jsme nové diskuzní fórum na Facebooku určené členům Royal Rangers v ČR. Samotná facebooková stránka není příliš vhodná pro interakci členů a proto jsme vytvořili novou skupinu, ve které bychom rádi sdíleli nápady, tipy, inspirovali se a diskutovali. Skupinu … Číst více

sKORO-prázdniny

Protože víme, že správný „royalista“ je nejen připravený, krásný, nepromokavý, ale i hravý, připravili jsme pro vás netradiční hru. Netradiční proto, protože se odehrává v netradiční době, kdy je vše jinak. Všechny schůzky a víkendovky, na které jsme v nejbližší … Číst více

1.2.2020

Spustili jsme novou verzi webu, tak doufáme, že s námi poběžíte, jako royaláci z titulní fotky. 🙂 Zároveň nás můžete sledovat i na sociálních sítích Instagram a Twitter jako @royalrangerscz. 😉