Royal Rangers v ČR

RoyalFest

RoyalFestRoyalfest je celodenní setkání juniorů a starších royalistů, zaměřené na chválu a modlitbu. Akci pořádá 3. Přední hlídka Valašsko a koná se ve Vsetíně. Je skvělou příležitostí setkat se s přáteli i načerpat povzbuzení od Boha. Dopoledne probíhá seminář, zaměřený na určité duchovní téma a poté se rozjedou workshopy. Stálicemi jsou divadelní a taneční workshop, dle možností se otevřou i další, např. kreativní tvoření, zpěv, hra na kytaru, chvály s prapory. Alternativou k uměleckým činnostem je v době workshopů turnaj ve stolním fotbálku, který získal vekou oblibu.

Hlavní program začíná v 15 hod. Na začátku shlédneme výstupy z workshopů a musím říct, že jsme vždy příjemně překvapeni, co se dá naučit za 3 hodiny času.

Chvály vedou pozvané kapely, na minulých třech ročnících se vystřídaly Kukuband (Vsetín), 107 (Valmez) a Deep Inside (Oldřichovice). Součástí hlavního programu nejsou jen chvály, ale i modlitby a kázání Božího slova.

Čas rychle ubíhá a kdo chce, může po skončení programu (ve 22.00 hod) ještě povídat v čajovně. Pro ty, kdo přijedou z větší dálky je připravena možnost přespání.

Aktuální informace o RoyalFestu a vzpomínky na minulé ročníky najdete tady.

[nggallery id=1]