Biblická stezka – regionální kolo MSK

O víkendu 29. 4. – 1. 5. 2022 se v areálu MUNA v Mikulovicích uskutečnilo regionální kolo Biblické stezky pro severní Moravu (mimo Ostravu). Organizaci závodu zastřešila 36. přední hlídka z Opavy a materiály dodala Dorostová unie. Akce se zúčastnilo více než 30 soutěžících, mj. z domovské přední hlídky, dále pak Lavina Opava, CB Frýdlant a CB Frýdek-Místek.

Závodníci běželi po trase vyznačené v mapě, kde hledali stanoviště a plnili různé úkoly – především biblické znalosti, ale také tábornické dovednosti, zdravověda apod. V odpoledních hodinách si účastníci společně zahráli několik her na hřišti. Večery byly věnované prezentaci jednotlivých oddílů a společným chválám.

Do finále, které se uskuteční začátkem června ve Valašské Bystřice postoupili v kategorii Pěšinka členové z opavské 36. přední hlídky (107 bodů) a v kategorii Stezka zástupci CB Frýdek-Místek (145 bodů) a Laviny Opava (141 bodů). Víkend byl zakončen společnou nedělní bohoslužbou, kde účastníci dostali i malý dárek na památku.

Výběr fotek k shlédnutí na opavské Zoneramě:
https://eu.zonerama.com/RoyalRangers36PHOpava/Album/8364096

Copy link
Powered by Social Snap