Podzimní konference velitelů 2022

Konferenci velitelů RR se uskutečnila v Brně v modlitebně AC na Životského 10 v sobotu 5. listopadu 2022. Zúčastnilo se jí více než 100 velitelů a vedoucích z celé České republiky.

Hlavním řečníkem byl Tomáš Galda, pastor mládeže ve sboru AC ve Valašském Meziříčí, který mluvil na téma „Mládí vpřed“. Celý seminář si můžete poslechnout a zároveň si také můžete prohlédnout prezentaci.

V rámci slavnostní části konference jsme ocenili Dana Šotkovského (1. PH Český Těšín), Alberta Baloga (21. PH Karviná) a Iva Homolu (46. PH Frýdek-Místek) březovým lístkem za věrnou službu ve vedení svých hlídek a zároveň jsme mezi námi přivítali nejnovější 66. přední hlídku Dačice a její velitelku Ivu Pokornou.

Dalším bodem programu bylo představení plánovaných celostátních akcí na rok 2023. Zde je v prvé řadě nutno zmínit Ringoturnaj, který míří už do svého 24. ročníku, tentokrát s tématem Superhrdinové – tady si můžete prohlédnout prezentaci včetně videí. Také byla představena larpová bitva Hraničářův učeň (16.–18. 6. 2023) a Royalfest (3.–5. 2. 2023). Další akce poté naleznete v našem kalendáři.

Nedílnou součástí konference je také blok praktických informací, ve kterém se velitelé letos dověděli, jakým způsobem vyúčtovat dotace***, podrobnosti o speciální dotaci na energie*** nebo novinky o datových schránkách***. Také jsme všem přítomným připomněli nově založený disk RR*** (dostupný z Stáhnout -> Vedoucí a členové RR – je nutné být přihlášený pod emailem Royal Rangers), kde do budoucna naleznete veškeré podstané informace týkající se RR.

Poslední zásadním tématem bylo představení aplikace Levitio***. Jedná se o aplikaci sloužící ke zjednodušení administrace hlídky, kterou v rámci RR zatím testujeme. Pokud vás tato aplikace oslovila, můžete se podívat kromě výše zmíněné prezentace podívat na několik základních informací***, které jsme pro Vás sepsali. Také je možnost aplikaci vyzkoušet a pro nově založené účty (založit účet můžete zde) je dvouměsíční zkušební doba plné verze zdarma.

*** Pro přístup k takto označeným odkazům musíte být přihlášení pod emailem v doméně RR (něco@royalrangers.cz).

HTML galerie Zonerama

Copy link
Powered by Social Snap