Ringoturnaj 2022

Od středy 4. května do neděle 8. května se v tradičním areálu v Křižanově konal další ročník Ringoturnaje. Jedná se o největší akci RR v ČR, které se zúčastnilo více než 500 lidí z 25 hlídek po celé republice. Letos jsme se těšili ještě více než obvykle, jelikož to byl první ročník po dvouletém výpadku způsobeném Covid-19. I tak se ovšem jednalo o již těžko uvěřitelný dvacátý třetí ročník!

Jak napovídá název, jedním z hlavních programů je turnaj v naší oblíbené hře zvané ringo. Letos jsme i tuto oblast ještě více rozšířili a kromě klasických kategorií jsme přidali kategorií jednotlivců mužů a žen. Celkem jsme odehráli více než 600 zápasů a nejúspěšnějšími hlídkou se ukázal tradiční favorit z 26. PH Olomouc, který si odvezl dva kroužky pro vítěze kategorie.

Zapomenout nesmíme ani na soutěž Ranger roku, ve které Rangeři z celé republiky změřili síly v tradičních royalovských dovednostech jako jsou uzly, rozdělávání ohně nebo biblické znalosti. Letos se do soutěže zapojilo více než 60 účastníků všech věkových kategorií a hned pěti týmům ze tří různých hlídek se podařilo splnit své limity a získat titul Rangera roku! Gratulujeme úspěšným, a pro nás ostatní je to výzva více trénovat na příští rok.

Doprovodný program byl letos ještě bohatější než obvykle. Hlídky si připravily své oblíbené aktivity (spin ladder, šachy, střelbu a mnoho dalších), ale také nás navštívila Policie ČR a hasiči. Celkem si účastníci mohli vyzkoušet více než dvacet sportů, vyrábění a dalších zajímavostí.

A na závěr zlatý hřeb Ringoturnaje, což jsou zcela jistě večerní duchovní programy. Tématem letošní akce byla Skrytá identita a řečníci nám každý večer ukazovali jiný pohled na to, jaká je naše identita v Kristu. Skvělé chvály zajistily kapely z Brna a ValMezu, ale největší dík patří Bohu za to, že Ringoturnaj vůbec byl.

HTML galerie Zonerama

Copy link
Powered by Social Snap