Zlatá stezka 2022

Zveme vás na další ročník tradiční a oblíbené Zlaté stezky – aneb dobrodružného putování krajinou západních Čech. Srdečně zváni jsou všichni, kdo se nebojí strávit víkend v přírodě s batohem na zádech a poprat se přitom s řadou záludných úkolů, jako je například jízda na lodi, lezení po lanech, střelba z luku nebo vědomostní testy.

Zlatá stezka je dvoudenní závod družstev, které mají 3–5 členů, přičemž ve skupince je alespoň jeden dospělý a alespoň polovina členů jsou děti. Putování začíná v pátek večer a končí v sobotu v odpoledních hodinách. Každá skupinka má k dispozici papírovou mapu (tudíž je dobré, aby v ní alespoň jeden člen skupiny uměl číst) a postupně hledá jednotlivá stanoviště, na kterých je čeká buď zpráva, kudy dál, nebo nějaký zajímavý úkol.  Po skončení závodu se všichni účastníci sejdou u závěrečného ohně a pečeného prasátka se zpíváním a povídáním.

Dolní věková hranice je neurčena, ale účastníci by měli být schopni urazit cca 20 km s batohem na zádech, ve kterém by mělo být vše, co potřebujete, abyste přežili víkend v přírodě. Zakázané vybavení jsou vlastní mapy a navigační systémy.

Přihlášky a dotazy prosíme zasílejte na zuzana.kovandova (z) royalrangers.cz (bez mezer) nebo volejte +420 725738386. Účastníci mladší 15 let se mohou přihlásit pouze po předchozí domluvě.

ODLOŽENO – AKCE PROBĚHNE NA PODZIM 2022, TERMÍN BUDE UPŘESNĚN

Copy link
Powered by Social Snap