EuroCamp 2024

28. 7. 2024

3. 8. 2024

Maďarsko (nedaleko Budapeště)

270 EUR

12+

EuroCamp 2024 banner

Je to již skoro 8 let, co proběhlo poslední celoevropské setkání royalistů, EuroCamp. V příštím roce se skvělý festival radosti, hudby a tábornických dovedností odehraje v Maďarsku poblíž Budapeště.

Na jeden z vrcholů letošního „royalovského“ roku je nutné hlásit se už teď – pouze při přihlášení do konce listopadu máme jistou nejnižší cenu.

A proč bych se měl přihlásit?

Protože Vás čeká více než 100 paralelních workshopů denně, bohoslužby, worship s velkou kapelou, večerní kavárny a spousta sportu. To opravdu stojí za to. Kdo zaváhá nejen nejede, ale nebude mít opravdu mimořádné a trvalé vzpomínky na velké letní dobrodružství tohoto roku.

Pro zájemce je také možnost přijet do Maďarska už o tři dny dříve a strávit čas výlety po okolí, sporty a společnou zábavou v rámci české výpravy.

Pro doplňující informace se můžete podívat do složky na disku, kde budeme také dodávat další informace.

Dobře. Tak já tedy pojedu. Jak se mám přihlásit?

Přihlašování na Eurocamp probíhá v rámci předních hlídek. Pokud se vaše hlídka Eurocampu účastní, vyžádej si bližší informace a přihlašovací formulář u velitele hlídky (bude vydán v polovině září). Chcete-li se jako jednotlivec připojit k některé z hlídek, napiš(te) prosím na kancelar (z) royalrangers.cz (bez mezer).

Podobné příspěvky

Naši podporovatelé a partneři

Naším největším podporovatelem je Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy. Na krajské a lokální úrovni nás dále podporují především jednotlivé krajské a obecní úřady, církve a různé firmy.
Na národní či krajské úrovni jsme rovněž členy nebo spolupracujeme s různými organizacemi a církvemi. Díky aktivní spolupráci a předávání zkušeností může naše služba růst a fungovat.