Podpořte nás

Darujme.cz

V dnešní hektické době přicházíme s aktivní pomocí dětem a mladým lidem. Naučíme je se postarat o sebe i o druhé. A to vše dobrodružným, bezpečným, zábavným a přátelským způsobem.

Fungujeme jako nezisková organizace již od roku 1992 a prostředky pro naši činnost získáváme z dotací a darů. Nedílnou součástí je i pomoc několika stovek vedoucích, kteří svou službu vykonávají zcela dobrovolně a bez nároku na odměnu.

Děkujeme za

podporu!

 

Givt.cz

Nepřehlédněte! Nakupujete na internetu? Můžete nás pravidelně podporovat svými nákupy přes GIVT, který spolupracuje s více než 1200 nejznámějšími e-shopy.

Stačí si do prohlížeče přidat givtího Pomocníka. Bude za vás hlídat všechny zapojené e-shopy a pokud některý z nich navštívíte, připomene vám možnost podpory, vyberete Royal Rangers v ČR a dál budete nakupovat, jak jste zvyklí. 

Nestojí vás to nic navíc a my dostaneme část peněz z hodnoty nákupu.

Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám! 🙂

Naši podporovatelé a partneři

Naším největším podporovatelem je Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy. Na krajské a lokální úrovni nás dále podporují především jednotlivé krajské a obecní úřady, církve a různé firmy.
Na národní či krajské úrovni jsme rovněž členy nebo spolupracujeme s různými organizacemi a církvemi. Díky aktivní spolupráci a předávání zkušeností může naše služba růst a fungovat.