Jarní Konference velitelů 2019

Vážení a milí kolegové,

čas letí a v sobotu 23. března 2019 nás čeká další společné setkání. Na rozdíl od let minulých se tentokrát sejdeme v Olomouci v prostorách AC, U podjezdu 12. Na dopoledne přijal naše pozvání Petr Húšť a mluvit bude o tématech velmi aktuálních – biblické principy budování týmu a předávání služby mladší generaci – takže se těšíme na hojnou účast nejen osiřelých velitelů hlídek, ale i celých hlídkových týmů  včetně našich juniorských vedoucích.

V rámci odpoledního informačního bloku se pak – mimo jiné – dozvíme, zda se GDPR máme bát či nikoliv. A dobrá zpráva pro všechny, kdo na konferencích nemají rádi nudné projednávání financí a dotací: Velitele sice tato část nemine, ale pro ostatní bude paralelně připraven zajímavý alternativní program. Tak neváhejte a přijeďte. Těšíme se na vás!

Abychom věděli, kolik se nás sejde – a mohli nachystat dostatek jídla 🙂 – prosíme zástupce všech hlídek, aby nejpozději do 15. března pomocí následujícího kratičkého formuláře nahlásili počty účastníků. Děkujeme!

Copy link
Powered by Social Snap