Využijte možnosti programu Techsoup

Znáte portál Techsoup? Tento program zprostředkovává dary a zvýhodněné nabídky softwaru a IT služeb neziskovým organizacím a to o předních českých a zahraničních společností, např. Adobe, BitDefender, Google, Microsoft, Norton, TeamViewer, Zoner, Zoom. Některé nabídky jsou velice zajímavé a rozhodně se mohou využít i v jednotlivých předních hlídkách.

Pokud jste zaregistrováni a používáte tento portál, tak aktuálně můžete pro svou hlídku získat až 10 licencí ZDARMA na Adobe Express Premium, což je online mobilní aplikace pro tvorbu grafiky na sociální sítě, videí a dalšího obsahu. Porovnání funkcí mezi Free a Premium variantou najdete zde: https://www.adobe.com/express/pricing
Nabídku můžete získat zde: https://www.techsoup.cz/node/10440

Za zvýhodněnou cenu 148 Kč bez DPH / 1 licence můžete pro svou hlídku získat i desktopou aplikaci pro správu, upravování a sdílení fotografií a videí Zoner Photo Studio X. Každoroční obnovení lze prodloužit za stejnou cenu na jednu licenci. Podpora Zoneru je vstřícná a dá se nastavit pro organizaci i multilicence, tzn. že spravujete např. 10 licencí a přidělujete jednotlivým uživatelům.
Nabídku můžete získat zde: https://www.techsoup.cz/node/3521

Z oblasti grafiky můžete získat za zvýhodněnou cenu 738 Kč bez DPH / 1 licence také balíček desktopových aplikací Photoshop Elements 2023 a Premiere Elements 2023. Photoshop Elements je nástroj na úpravu, retušování, optimalizaci a distribuci digitálních obrázků. Premiere Elements je nástroj na úpravu a publikaci digitálních videí. Platnost této licence je do 1.12.2026.
Více informací naleznete zde: https://www.techsoup.cz/content/photoshop-elements-2023-and-premiere-elements-2023-bundle

Pro své hlídky můžete také získat ZDARMA služby Google Workspace nebo komunikační platformu Workplace from Meta.
https://www.techsoup.cz/content/google-pro-neziskove-organizace
https://www.techsoup.cz/workplace

Zprostředkování licencí Microsoft 365 pro neziskové organizace je přes program Techsoup sice zdarma, ale platí se servisní poplatek ve výši 1 € bez DPH / 1 licence. Pokud se však zaregistrujete přímo u Microsoftu, můžete získat licence až pro 300 uživatelů v základní verzi zcela ZDARMA.
https://www.microsoft.com/cs-cz/microsoft-365/nonprofit/plans-and-pricing

Další nabídky a informace naleznete přímo na webu programu.
https://www.techsoup.cz/

Copy link
Powered by Social Snap