Royal Rangers v ČR

Podzimní konference velitelů 2018

Milí spolupracovníci,

naše pravidelná podzimní konference se blíží a vzhledem k tomu, že uplynulo již 25 let od zahájení služby Royal Rangers v ČR, proběhne konference jako výroční opět ve dvou dnech a bude potřeba se předem přihlásit.

Jako činní členové RR – velitelé a junioři – se nejprve sejdeme v pátek 23. listopadu od 18 hodin (registrace účastníků 17:00 – 17:55) tradičně v Brně na Životského 10 (modlitebna AC Brno), kde nás čeká následující program:

  • 18 – 20 hodin: Velitelé pracovní jednání, pro juniory (a mladé vedoucí do cca 22 let) bude v tuto dobu připravena hra po městě.
  • od 20:30 potom společný večer chval a modliteb, kdy bychom chtěli vzdát Pánu Bohu dík za vše, co s námi jako Royal Rangers již 25 let dělá

a po skončení bude jistě prostor i pro neformální povídání u čaje či kávy. Z pátku na sobotu bude možné přespat na zemi v modlitebně (nutný vlastní spacák a karimatka) a pro přespávající bude ráno k dispozici skromná snídaně. Potřebujete-li komfortnější ubytování, zajistěte si prosím individuálně.

Informace k navazující slavnostní sobotní části najdete v samostatném článku Výroční konference RR – 25 let.

Konferenční poplatek je jednotný (a spíše symbolický) 150 Kč za osobu (zahrnuje sobotní oběd a občerstvení v průběhu konference i přespání v modlitebně a sobotní snídani). Navíc si účastníci mohou objednat tričko s logem konference v ceně 120 KčUzávěrka přihlášek je v neděli 4. listopadu.

AKTUALIZOVÁNO: Trička s logem konference již objednat nelze, ale přihlašování zůstává stále otevřeno. Rádi vás všechny v Brně uvidíme!

PŘIHLÁŠENÍ NA PÁTEK I SOBOTU – PRACOVNÍ I SLAVNOSTNÍ ČÁST

POZOR! Tato přihláška je určena výhradně pro velitele a činné členy RR, kteří se zúčastní páteční i sobotní části! Hosté a členové, kteří se zúčastní pouze slavnostní sobotní části, se přihlašující odkazem uvedeným v článku Výroční konference RR – 25 let.

Přihlašovací formuláře koncipovány pro přihlášení více osob najednou (např. za celou přední hlídku), ale lze je samozřejmě použít i pro přihlášení jednotlivců. Pokyny pro platbu konferenčního poplatku a objednaných triček jsou součástí přihlašovacího formuláře a přijdou vám do e-mailu po jeho odeslání. Platbu prosím proveďte nejpozději do 3 dnů po odeslání přihlášky.

Případné dotazy k přihlašování a platbám směřujte prosím na michal(zavináč)35phrr.cz nebo 602 226 282 (Michal Jungmann).

Těšíme se v listopadu na viděnou!