RoyalFest 2023

Po dvouleté odmlce je to opět tady. Už první únorový víkend se sejdeme ve Valašském Meziříčí, abychom si společně užili chvály, modlitby, semináře, worshopy a hlavně se konečně zase všichni viděli. Pro všechny starší 12 let se tam totiž chystá již 13. ročník RoyalFestu.

Začínat budeme už v pátek 3. 2. 2023 v 17 hodin a pokračovat budeme až do nedělní bohoslužby. Již tradičně bude celý festival probíhat ve ValMezu a to ve sborových prostorách Apoštolské církve (zahajovací a hlavní program, společná bohoslužba, čajovna) a v DDM (přespání, workshopy, semináře a páteční doprovodné programy).

V DDM je také pro všechny možnost přespání, je ale nutné si přivést vlastní karimatku a spacák.

Základní cena se vším všudy je 450 Kč (v ceně je přespání 100 Kč/noc, náramek, čajovna a další náklady na přípravu akce). Pokud neplánujete přespávat v DDM, je možné od základní ceny odečíst cenu noclehu. Za vstup na nedělní bohoslužbu se neplatí.

I přes to, že bychom se s vámi nejradši viděli celý víkend, chápeme, že ne všem to z časových důvodů vyjde. Je tak možné se zúčastnit jen části akce. V tom případě se celková cena odvíjí od toho, jaké části programu se účastník zúčastní a kolik nocí bude nebo nebude přespávat.

  • Jen páteční shromáždění – 50 Kč
  • Jen sobotní odpolední program v sále AC – 100 Kč
  • Celodenní sobotní program – 200 Kč
  • Celodenní sobotní program + neděle (s noclehem) – 300 Kč

Veškeré účastnické poplatky se platí až na místě při registraci v hotovosti. Buďte na to prosím připraveni.

Pokud nejste členy žádné přední hlídky, ale i tak byste se chtěli na RoyalFest přijet podívat, napište nám na mail valassko@royalrangers.cz (nebo na Facebook a Instagram) a společně něco vymyslíme. Psát můžete také s jakýmikoliv dotazy nebo nesrovnalostmi.

Přihlašování je možné až do začátku akce, na některé workshopy je však omezená kapacita, takže je možné, že už v nich nebude místo. Nabídku všech workshopů najdete v přihlášce.

3. - 5. 2. 2023

450 Kč

Valašské Meziříčí

12+

Copy link
Powered by Social Snap