Most přes řeku Ego 2020

Honza Pečenka


Chceš zjistit, co v tobě je? Poznat své já a naučit se s ním pracovat? Dozvědět se, jaký doopravdy jsi? Pojeď s námi na výcvik, na který se nezapomíná.

Výcvik je určen všem, kteří chtějí poznat a posunout své hranice a jsou starší 15 let.

Co na vás čeká?

Při akci budou využívány metody používané školícím střediskem 15. PH Mariánské Lázně a Záchranné služby RR při výcviku instruktorů (zážitková pedagogika, outdoorové aktivity, apod.).

Účastníci musí počítat s tím, že výcvik bude značně fyzicky i psychicky náročný, což ale není jeho hlavním cílem.

Přihlášky a dotazy prosíme zasílejte na zuzana.kovandova (z) royalrangers.cz (bez mezer) nebo volejte +420 725738386. Účastnický poplatek pošlete po odeslání přihlášky na účet 233326829/0300, VS 35420.

Po přihlášení obdržíte seznam povinného (a současně jediného povoleného) vybavení!

Ke stažení: MOST-PŘES-ŘEKU-EGO-2020.pdf

Z DŮVODU JARNÍHO VYHLÁŠENÉHO NOUZOVÉHO STAVU KVŮLI KORONAVIRU A S NÍM SOUVISEJÍCÍCH OPATŘENÍ JE AKCE PŘESUNUTA NA NOVÝ TERMÍN.

  • 9. – 11. 10. 2020
  • 500,- Kč

Podobné příspěvky

Naši podporovatelé a partneři

Naším největším podporovatelem je Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy. Na krajské a lokální úrovni nás dále podporují především jednotlivé krajské a obecní úřady, církve a různé firmy.
Na národní či krajské úrovni jsme rovněž členy nebo spolupracujeme s různými organizacemi a církvemi. Díky aktivní spolupráci a předávání zkušeností může naše služba růst a fungovat.