Vodácké NVT juniorů 2011

Ve dnech 3.-5.6.2011 proběhlo historicky první, speciální, vodácké NVT pro juniory. Zůčastnilo se prvních deset odvážných a čtyři instruktoři. Vyrazili jsme k našim sousedům, do Rakouska, na krásnou řeku Salzu.

Vodácké NVT, to nebylo jen sjíždění peřejí a kochání se okolní přírodou. Procházeli jsme i vodáckou teorii, nechyběly společné modlitby, zamyšlení z Bible a vyučování na téma charakter a vlastnosti vedoucího.  A hlavně jsme se to vše snažili převést do praxe.

Účastníci byli hodně šikovní, několik z nich tu bylo poprvé na vodě a druhý den to ani nešlo poznat.

Počasí bylo naplánované – když jsme potřebovali bylo krásně, navzdory předpovědím, když jsme nepotřebovali, pršelo a trochu se tím i zvedla hladina řeky. Mohli jsme jen říci – chvála Pánu.

Výborná parta, krásné prostředí, silné zážitky – více si přečtěte v několika reakcích účastníků :

Když jsem přijel, tak jsem se bál, protože jsem na vodě nikdy nebyl, ovšem po prvním dnu jsem se naučil moc a moc věcí, které jsem začal praktikovat a ono to normálně fungovalo, což byl pro mě šok J.Druhý den jsem si vyloženě užíval vody. Duchovní program mě nadchnul, protože to bylo přesně to, co jsem potřeboval. Skvělá duchovní motivace.

Osobně jsem si to moc užila, nádherné, silné zážitky, nádherná příroda kolem řeky. Ubytování bylo taky fajn, nezatékalo. Organizace byla akorát pro naše schopnosti.

Líbilo se mi to opravdu hodně ! Jak kolektiv, který tady byl i to, že jsme se chtěli dozvědět nové věci. Moc bych chtěla vypíchnout úkoly na každý den – myslím si, že jsme se mohli věnovat Bohu, i když jedem na vodě. Vyměňovali jsme si s ostatními tipy na různé hry do RR…Určitě jsem se přiblížila v některých oblastech Bohu a můžu dál nad těmito tématy přemýšlet. Taky praktické příručky na vodu, zkoušení vodáckých technik se mi líbily. NVT – voda je/bylo nejlepší, nejúžasnější, nejluxusnější, ale krátké L. Opravdu jsem si to užila a uvědomila jsem si spoustu věcí.

Bylo super poznat další lidi, kteří se potýkají třeba se stejnými problémy ve službě a tak, sdílet zkušenosti může být fajn, třeba i povyměňovat hry J…skvělý přístup vedoucích, hlavně hodně srandy…˙hodnocení 5/5 ( 5 hvězdiček z 5 )

Strašně moc jsem si tu užila a zejména po duchovní a vodácké stránce NVT předčilo mé očekávání. Bůh se o nás skvěle staral a byl s náma, což bylo nejdůležitější. Klidně bych to zopakovala ! I parta lidí byla parádní, je tu sranda a spolupráce jen kvete. Opravdu superbombaúžasné, skvělé, báječné a bezvadné !

Co k tomu dodat ? Mrkněte na fotky a příště pojeďte s námi…

Peca, 3.ph RR

Napsat komentář

Copy link
Powered by Social Snap