Táborová základna Žermanice (Marina Jonáš)

Areál Mariny Jonáš se nachází na březích Žermanické přehrady v podhůří Beskyd. Je to ideální místo nejen pro víkendové akce či tábory Royal Rangers, ale také pro aktivity křesťanské mládeže, dorostu, nedělních škol a dalších skupin.

GPS souřadnice jsou 49.7130394N, 18.4745158E.

Vybavení

V budově loděnice je kapacita 35 lůžek. Většinou se jedná o hromadné ubytování, ale k dispozici je i pětilůžkové admirálské apartmá o velikosti 2+1. Ve velké společenské místnosti je jídelna, posezení u krbu, biliár i „letiště“ na přespání. Pro vaše kuchaře je k dispozici velká, dobře vybavená kuchyně včetně myčky a konvektomatu. Marinu Jonáš pronajímáme celoročně, v loděnici je ústřední vytápění.

V areálu jsou vám k dispozici dvě multifunkční hřiště s asfaltovým a písečným povrchem a také dětské i teenagerovské prolézačky a lezecké stěny. Najdete zde i místo na stanování v lesním kempu, nebo se můžete ubytovat v romantické maringotce. Venku je spousta možností posezení, mimo jiné i ve velkém zastřešeném altánu s výhledem na vodu.

Největší devízou Mariny Jonáš je však bezprostřední blízkost Žermanické přehrady, kde můžete plout na našich pramičkách a kánoích, nebo si zkusit jachting na naší plachetnici Klubko. U vody je velká písečná pláž, kde si můžete zahrát plážový volejbal nebo ringo.

Kontakt

Copy link
Powered by Social Snap