Táborová základna Sloup (Pod vlčí skálou)

Aktualizováno

Táborová základna se nachází na hranici CHKO Moravský kras, v údolí říčky Punkvy, uprostřed lesů přibližně čtyři kilometry severně od městyse Sloup.

GPS souřadnice jsou:

49.4147858N, 16.7395311E*

Maximální kapacita je 40 dětí + vedoucí. K dispozici je 30 klasických podsadových dvoulůžkových stanů. Součástí tábořiště je i plně vybavená kuchyně s kamny na dřevo. K dispozici je i dvouplotýnkový plynový vařič. Součástí stravovacího provozu je i jídelna. Pitná voda je dovážena z vesnice, součástí tábořiště je vrt s užitkovou vodou do koupelny. Koupelna je vybavena lázeňským válcem. Krom polní koupelny je na tábořišti i sauna pro pět osob.

Kromě kuchyně a hangáru je tábořiště vybaveno šesti polními kuchyněmi pro šest týmů dětí. Každá z kuchyní má stravovací část, ohniště pro vaření a prostor pro přípravu dřeva a umývání nádobí.

Tábořiště je bez elektřiny, vrt na vodu je vybaven centrálou jen pro čerpání vody. Na tábořišti je omezený signál mobilních operátorů.

*Souřadnice jsou nastaveny na nejbližší obec, u které TZ leží.

Ceník

Oddíly Royal Rangers: 5000 Kč/týden
Ostatní oddíly: 12000 Kč/týden

Další základny

Naši podporovatelé a partneři

Naším největším podporovatelem je Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy. Na krajské a lokální úrovni nás dále podporují především jednotlivé krajské a obecní úřady, církve a různé firmy.
Na národní či krajské úrovni jsme rovněž členy nebo spolupracujeme s různými organizacemi a církvemi. Díky aktivní spolupráci a předávání zkušeností může naše služba růst a fungovat.