Táborová základna Mikulovice (areál Muna)

Aktualizováno

TZ se nachází v katastru obce Mikulovice na Jesenicku v areálu Muna (objekt č. 34). Je to ideální místo pro víkendové akce či vícedenní pobyty. Budova se pronajímá především dětským a mládežnickým skupinám. U ostatních zájemců dle individuální dohody.

Více o historii Muny naleznete na Wikipedii.

GPS souřadnice jsou:

50.2769689N, 17.3130950E

V budově je kapacita 24 lůžek (+ dá se doplnit matracemi) ve 4 velkých místnostech. Je odzkoušeno i 45 osob. Dále je zde velká kuchyň s jídelnou a je zde zaveden elektrický proud a propan-butan na vaření. Kuchyň je vybavená normálním běžným vybavením (talíře, hrnky, hrnce, příbory, atd). Voda je ze studny bez atestu. Suché WC je za budovou. Koupelna je provizorní (stále se na ní pracuje).

Budova je v provozu od jara do podzimu. V zimním období jsou k dispozici přímotopy.

V okolí základny jsou lesy, které je možné využít k dobrodružným hrám. K základně vede obecní zpevněná komunikace, na které v zimním období obec na požádání odklízí sníh. Vzdálenost od vlaku a autobusu cca 3 km. V obci Mikulovice jsou obchody a nedaleko je i státní hranice, kde je několik supermarketů.

V budově je přísný zákaz kouření! V ceně není dřevo na topení. Každá skupina si zajišťuje úklid budovy. Každý účastník si zajistí prostěradlo, mycí prostředky, toaletní papíry a utěrky.

Ceník

100 Kč/osoba/noc + energie (možnost odpracovat při sazbě 1 osoba / 1 h práce / 1 noc zdarma)
Minimální doba pronájmu je víkend (PÁ-SO-NE)

Další základny

Naši podporovatelé a partneři

Naším největším podporovatelem je Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy. Na krajské a lokální úrovni nás dále podporují především jednotlivé krajské a obecní úřady, církve a různé firmy.
Na národní či krajské úrovni jsme rovněž členy nebo spolupracujeme s různými organizacemi a církvemi. Díky aktivní spolupráci a předávání zkušeností může naše služba růst a fungovat.