Táborová základna Mikulovice (areál Muna)

TZ se nachází v katastru obce Mikulovice na Jesenicku v areálu Muna (objekt č. 34). Je to ideální místo pro víkendové akce či vícedenní pobyty.

Budova se pronajímá především dětským a mládežnickým skupinám. U ostatních zájemců dle individuální dohody.

Více o historii Muny naleznete na Wikipedii.

GPS souřadnice jsou 50.2769689N, 17.3130950E.

Vybavení

V budově je kapacita 24 lůžek (+ dá se doplnit matracemi) ve 4 velkých místnostech. Je odzkoušeno i 45 osob. Dále je zde velká kuchyň s jídelnou a je zde zaveden elektrický proud a propan-butan na vaření. Kuchyň je vybavená normálním běžným vybavením (talíře, hrnky, hrnce, příbory, atd). Voda je ze studny bez atestu. Suché WC je za budovou. Koupelna je provizorní (stále se na ní pracuje).

Budova je v provozu od jara do podzimu. V zimním období jsou k dispozici přímotopy.

V okolí základny jsou lesy, které je možné využít k dobrodružným hrám. K základně vede obecní zpevněná komunikace, na které v zimním období obec na požádání odklízí sníh. Vzdálenost od vlaku a autobusu cca 3 km. V obci Mikulovice jsou obchody a nedaleko je i státní hranice, kde je několik supermarketů.

V budově je přísný zákaz kouření! V ceně není dřevo na topení. Každá skupina si zajišťuje úklid budovy. Každý účastník si zajistí prostěradlo, mycí prostředky, toaletní papíry a utěrky.

Ceník

Kontakt

Podívejte se na další základny

Copy link
Powered by Social Snap