RoyalFest 2011

Všichni účastníci RoyalFestu2011 se velmi příjemně bavili ve Vsetíně. Celodenní workshopy, zábava, rozhovory, koncerty, … prostě super víkend. Veliké díky patří Vsetiňákům za perfektní přípravu a organizaci.

Doufáme, že RoyalFest se brzy stane tradicí stejně jako Ringoturnaj. Je to totiž velmi dobrá příležitost se setkat se zajímavými lidmi, a kromě toho, že se zde všichni dobře  baví, se ještě mnohým věcem naučit. Velmi se mi líbily vlajky, taneční vystoupení a divadlo. Bonbonkem také byly sobotní koncerty. Skupina Deep Inside rozpumpovala celou budovu radostnou atmosférou, za což se přítomní odvděčili patřičným aplauzem. Petr H. nás trochu zaskočil provokačními otázkami, což mnohé donutilo přemýšlet o svém životě. A to je také dobré.  Už teď se těšíme na další ročník.

Krátká rekapitulace:

Celkem se zůčastnilo okolo 120 lidí, oproti minulému roku je to nárust o 30-40 lidí.

Výborné byly letos i workshopy – taneční, divadelní, chvála s prapory – to co děcka dokázaly nacvičit a vymyslet bez dospělých vedoucích bylo opravdu úžasné. Vedoucími jednotlivých workshopů byli Eva Kadaňková ( 3. ph RR Valmez ), Klárka Machalcová + Dan Klabník (3. ph RR Valmez ) a Honza Seidl ( 8. ph RR Zlín ) – myslím, že to pro ně byla výborná zkušenost a pro nás všechny obrovské překvapení.

Proběhl seminář o evangelizaci s Romanem Povalou ( AC Valmez, vedoucí sboru v Rožnově p.R.), kterého se odhadem zůčastnilo 20-25 lidí, převážně děcek. Roman povzbuzoval k vydávání svědectví a mluvil o tom, že svědčit je přirozená věc, říkal spoustu osobních zkušeností, bylo to výborné.

Chválící skupiny – Deep Inside a 107 nás skvěle vedli do chval, nebyl to koncert, ale opravdové chvály.

Několik foteček najdete zde.

Další fotogalerii organizátorů najdete zde.

A ještě jedna fotogalerie tentokrát na Facebooku.

Podrobnější popis akce najdete na stránkách 3.PH Val.Mez v sekci Fotokronika.

Copy link
Powered by Social Snap