Pozvánka na NVT II

NVT II

Hledej – Vyzbroj – Předej

Pečuj – Veď – Motivuj

Již po šesté proběhne NVT II. Začínáme novou dekádu a i program tohoto kurzu je aktualizován. V tomto roce se sejdeme v termínu 24.– 28. října 2019 na novém místě – Sklené u Fryšavy (GPS: 49.6103061N, 16.0084717E).

Hlavním tématem celého setkání bude vedení a budování týmu. Z dalších témat bych vybral: jak pečovat o vedoucí, jak motivovat, jak předávat odpovědnost. Pozvání přijal opět biskup Apoštolské církve v ČR Martin Moldan a nově pastor Církve bez hranic Praha Stašek Bubík. Oba řečníci jsou zárukou kvalitního vyučování, mají zkušenosti s vedením velkých týmů a oba jsou vizionáři. Věřím, že budou jejich vyučování pro každého z nás velkým přínosem.

Zároveň jsme proměnili náplň praktických lekcí, mohu jen zmínit nové lekce: péče o pracovní nástroje, ostření, broušení, dále lekci oheň a vaření a další a další.

Pro mě osobně je na tomto kurzu cenný společný čas, který na sebe máme, čas, kdy můžeme být spolu, modlit se a přemýšlet o věcech, které nás čekají.

Proto bychom chtěli pozvat Vás všechny sloužící vedoucí v Royal Rangers, abyste s námi strávili 4 dny plné duchovního soustředění, odpočinku a využili možnost pro „dobití baterek“, osobní rozhovory s ostatními vedoucími a lektory.

Sraz je ve čtvrtek 24. 10. 2019. V 18:00 začíná registrace a v 19:00 je oficiální začátek. Konec bude v pondělí 28. 10. 2019 kolem 12:00.

Cena kurzu je 1370,- Kč. ELEKTRONICKÁ PŘIHLÁŠKA ZDE

Za tým se na Vás těší a zdraví

Karel Hauptman

Copy link
Powered by Social Snap