Podzimní (mezinárodní) konference velitelů RR

O víkendu 25.-27.11.2011 proběhla mezinárodní konference velitelů Royal Rangers. Pozvaní hosté z Polska a ze Slovenska sice přijeli jen v omezeném počtu, nicméně konference skutečně měla mezinárodní rozměr. Již v pátek večer proběhlo otevřené jednání národních rad a výstupem je otevření několik mezinárodních projektů. Jako nejdůležitější považujeme kandidaturu Polska na pořadatelskou zemi pro příští Eurocamp. Měl by se konat ve Wroclavi a připravuje se mnoho změn. Byli jsme oficiálně vyzváni ke spolupráci jako spolupořádající země. Jejich kandidaturu budeme určitě na nejbližší evropské konferenci podporovat. Dalším mezinárodním počinem bude polsko-české školení vodáckých instruktorů v květnu 2012.

Slovensko se zaměřuje na překlady školícího materiálu z USA a tak užitek máme i my. Jsme moc rádi, že spolupráce moc dobře funguje.

Dále jsme zažili docela legraci při schvalování definitivních norem pro českou uniformu. Definitivní pravidla pro umístění nových nášivek brzy budou zveřejněné na webu „Literatura RR“.

Workshopy jako Ježkův Kufr nápadů, Fundraising, Luky a kuše, Tvorba Webovek měly úspěch a každý si mohl vybrat co jej zajímá. Celkem 87 vedoucích si konferenci pochvalovalo s přáním, že bychom měli v tomto trendu pokračovat.

Podrobnou reportáž si také můžete přečíst na stránkách RR Brno zde.

Malou fotogalerii najdete zde.

Copy link
Powered by Social Snap