NVT juniorů – základní kurs – podzimní běh 2019

28. 8. 2019: Kapacita podzimního kurzu již je zcela zaplněna. Chcete-li své zájemce nahlásit alespoň jako náhradníky, pošlete prosím jejich jména na e-mail michal@35phrr.cz. Děkujeme za pochopení.

 

Hola hola,

kdo jste nestihli jarní běh na Mraveništi – nebo jen strategicky vyčkávali, až bude kurz blíže vašemu domovu 🙂 – máme pro vás dobrou zprávu: Už je možné se přihlásit na podzimní běh základního NVT pro juniory.

Pokud je Ti 14 až 17 let a přemýšlíš o tom, že bys chtěl/a ve své hlídce v budoucnu složit jako vedoucí, juniorské NVT je výborná příležitost, jak tuto myšlenku začít uskutečňovat.

Stejně jako na jaře jde o víkendový kurz, na kterém budeme probírat praktická i duchovní témata, potřebná pro službu na schůzkách, víkendovkách a táborech. Věříme, že Bůh má s každým člověkem perfektní plán a záměr – a NVT Ti může pomoci kousek z tohoto plánu poodhalit. Krom zkušených lektorů–dinosaurů se na kurzu také potkáš i s mladými vedoucími, kteří kurzem prošli jen pár let před Tebou – a samozřejmě s dalšími účastníky z různých předních hlídek z celé republiky. Setkat se s Bohem, setkat se s druhými. Nechat se povzbudit, inspirovat i třeba napomenout – to vše je na NVT možné…

Termín, místo konání a další podrobnosti najdeš zde. Chceš-li se NVT zúčastnit, běž prosím za velitelem/velitelkou své hlídky a domluvte se, aby Tě na kurs co nejdříve přihlásil/a. (Přihlašovací formulář vyplňuje velitel/ka souhrnně za celou hlídku, nelze se hlásit individuálně.)

Těšíme se na Tebe!

Za tým podzimního NVT-J

Medvěd

Copy link
Powered by Social Snap