NVT II.

NVT25NVT 2 – Listopad 2015 – pohodová akce pro dvacítku účastníků. Kdo dojel, nelitoval. Kromě dobrého jídla také skvělé semináře a výborné společenství. Velmi rychle se nám podařilo vytvořit dobrý kolektiv plný důvěry, otevřenosti a pohody. To vše díky manželům Hauptmanovým, kteří celou akci připravili a zrealizovali. Také Láďa v kuchyni opět nezklamal. Díky všem, kteří přispěli jakoukoli službou ke zdárné realizaci akce.

O co v NVT jde? – Povzbudit a vyzbrojit služebníky v Royal Rangers. Absolvovali jsme zajímavé semináře a workshopy, měli spoustu času na rozhovory a modlitby. Zabývali jsme se „Mistrovství ve fotografování“, „Přežití v přírodě“, „GPS a Geokashing“, „Bezpečnost při outdoorových aktivitách“, „Uzlování pro radost“, „Příprava názorného vyučování“, Práce s literaturou RRI“, „Budování týmu a vůdcovství“. Kromě toho semináře na téma kázně, duchovní služby, duchovních darů, vůdcovství, a mnoho dalšího.

Čtyři dny školení uteklo velmi rychle a bylo pro nás všechny velikým povzbuzením pro další práci s dětmi. Další akce někdy v říjnu 2017 ????

nvt2_15_1 nvt2_15_2 nvt2_15_3mnamka2mnamka

Copy link
Powered by Social Snap