Konference velitelů

spol2V sobotu 10.4.2010 se velitelé RRvČR setkali na jarní konferenci. Hlavním bodem programu bylo představení nového vzdělávacího projektu pro juniory, který, jak věříme, pomůže v rozvoji naší organizace. Karel a Peca podrobně referovali o vizi vytvořit pravidelné, specializované školení pro juniory, od základního motivačního, až po specializované jako je vodácký, zimní, trakingový nebo misijní výcvikový tábor. V červnu spouštíme tento systém základní výcvikovým táborem pro juniory.

spol2Dále jsme na konferenci rozdělili dotace ministerstva školství a řekli si něco málo o pravidlech pro její využití a vyúčtováni. Následovala prezentace Eurocampu 2011 ve Francii a dalších zajímavých aktivit – viz kalendář akcí.

Zajímavé byly také zprávy o připravovaných aktivitách a také zkušenosti z loňského roku ohledně příměstských táborů, spolupráci s KidsQuestem a výcviku vedoucích. (Netušil jsem, že už i Česká policie má zájem o Krokodýlové školení – no super 🙂 !!!!)

Děkujeme za tradičně perfektní servis poskytnutý 24.PH v Brně, tedy Přemkovi a jeho lidem, díky kterým jarní konference byla pro nás všechny požehnáním.

Na závěr ještě důležitá informace – účastníci přehlasovali a ukecali rozhodnutí Národní rady a přesouvá se termín podzimní konference na sobotu 27.11.2010.

spol1 jidlo1 spol4

Napsat komentář

Copy link
Powered by Social Snap