Jarní konference velitelů 2013

V sobotu 27.4.2013 se sešlo 70 velitelů Royal Rangers v ČR na své jarní konferenci – opět v Brně. Brněnské 18. hlídce patří poděkováni za perfektní servis a poskytnuté zázemí. Hlavními hosty byli misionáři Kozicovi z USA. Jejich radost a nadšení nás všechny nakazila a nabila optimizmem. Jejich zkušenosti z RR je sice jen okrajový (znají tuto službu ze svého sboru v USA a tady pomáhají hlídce ve Vyškově), ale náš společný cíl ve sdílení evangelia je rozhodující. Jejich službou jsme byli všichni povzbuzení.

Tradičně dalším bodem bylo rozdělení dotací pro letošní rok a informace o připravovaných aktivitách. Čeká nás opět Ringoturnaj, několik typů výcvikových táborů a hlavně letní tábory pro děti.

Podstatnou část programu jsme také věnovali přípravám na podzimní výroční slavnosti u příležitosti 20 let RR v českých zemích. Všechny pamětníky a příznivce již teď zveme na podzimní konferenci 5.10.2013 v Brně. Bude to veliká sláva !

Koancem roku nás čekají změny v souvislostí s novým Občanským zákoníkem, proto připravujeme nové stanovy sdružení, které příští rok už bude spolkem. Návrh nových stanov bude brzy k dispozici na stránkách www.literatura.royalrangers.cz .

U příležitosti jarní konference byla vydána Výroční zpráva za rok 2012 která je k dispozici také v el. formě zde.

Ještě do prázdnin chystáme dvě celostátní akce pro děti, misijní tábor v Srbsku a pak na 45 letních táborů.

Jsme připraveni nepromarnit jedinou příležitost k naplňování našich cílů ?

Napsat komentář

Copy link
Powered by Social Snap