Adrenalin Camp 2010

IMGP286713.-18.7.2010 proběhl již druhý ročník Adrenalin Campu, ten letošní se uskutečnil na hájence v Semetíně a adrenalinu jsme si užili víc než dost.

Adrenalin nám koloval v krvi, už první den, při honěné s paintballkama a když jsme se museli dostat z Trojáku na naši chatu-Hájenka v Semetíně. Nakonec to všichni zvládli a přežili a my mohli pár hodin spát, než jsme jeli na další adrenalinové zážitky. Bylo to pro nás vždy velkým překvapením, co nás čeká. Například, když jsme dojeli do lanového centra Tarzánie. Po namáhavém zvládnutí lanové trasy nás čekalo milé překvapení v podobě sjezdu na koloběžkách z Pusteven. Další den při paintballu jsme si vyzkoušeli střelbu z paintballového kulometu a z paintballové zbraně. Taky se osvědčila týmová spolupráce a dobře domluvená taktika. Adrenalinovým zážitkům však ještě nebyl konec. V pátek jsme slaňovali a lozili na Čertových skalách v Lidečku.

Ale to jsme ještě netušili co nás čeká. Naši vedoucí nás odvedli do nedaleké jeskyně. Slézt dolů do hlubin „Jezevčí nory“ bylo ještě snadné, ale dostat se nahoru, už tak lehké nebylo. Zde se také ukázala týmová spolupráce, kdy jedni stáli na druhých, protože nemohli dosáhnout na podávající ruku dalšího člena skupiny. I přes velké potíže, se všichni dostali nahoru.

Předposlední den Adrenalin kempu přišla třešínka na dortu – let větroněm. Dívali jsme se na zemi z ptačí perspektivy, když jsme letěli asi v cca 200m nad letištěm v Hranicích na Moravě. Náš pilot o některých prohlásil, že by měli založit pěvecký sbor, protože křičení jim už šlo. Všichni si let náramně užili i se směšnými poznámkami pilotů.

Na vlastní kůži jsme si vyzkoušeli překonávat strach, důvěřovat a odpouštět jiným lidem. Dozvěděli jsme se mnoho nových věcí a poznatků, potkali jsme dobré kamarády a určitě příští rok pojedeme znova! Adrenalin kemp pořádala křesťanská organizace pro děti a mládež Royal Rangers a studentský klub MOST.

Zuzka a Esťa

Fotogalerii najdete zde.

Napsat komentář

Copy link
Powered by Social Snap