Zlatá stezka 2019

Milí přátelé,

zveme vás na již 21. ročník naší tradiční a oblíbené Zlaté stezky – aneb dobrodružného putování krajinami západních Čech. Akce proběhne o víkendu 26.–28. dubna 2019 a srdečně zváni jsou všichni, kdo se nebojí strávit víkend v přírodě s batohem na zádech a poprat se přitom s řadou záludných úkolů, jako je jízda na lodi, lezení po lanech, střelba z luku nebo vědomostní testy.

Pro ty méně znalé připomínám, že Zlatá stezka je dvoudenní závod družstev, které mají 3–5 členů, přičemž ve skupince je alespoň jeden dospělý a alespoň polovina členů jsou děti. Putování začíná v pátek večer a končí v sobotu v odpoledních hodinách. Každá skupinka má k dispozici papírovou mapu (tudíž je dobré, aby v ní alespoň jeden člen skupiny uměl číst) a postupně hledá jednotlivá stanoviště, na kterých je čeká buď zpráva, kudy dál, nebo nějaký zajímavý úkol.  Po skončení závodu se všichni účastníci sejdou u závěrečného ohně a pečeného prasátka se zpíváním a povídáním.

Dolní věková hranice je neurčena, účastníci by ale měli být schopni urazit cca 20 km s batohem na zádech. Účastnický poplatek činí 150 Kč na jednoho startujícího, čas a místo srazu budou upřesněny.

Sebou si sbalte vše, co potřebujete, abyste přežili víkend v přírodě, a to do jednoho pohodlného batohu. Zakázané vybavení jsou vlastní mapy a navigační systémy.

V případě zájmu se prosím hlaste na email Royal.ichthys@seznam.cz, nebo na telefonní číslo 725 738 386. Na těchto místech je také možné žádat o podrobnější informace.

Na akci vás srdečně zve pořádající 15. přední hlídka RR Mariánské Lázně.

Copy link
Powered by Social Snap