Táborová základna Kořen (Na Kosím potoce)

Základna se nachází nedaleko obce Kořen v údolí Kosího potoka. Jedná se o krásnou loučku se zbytky zbořeného mlýna, kolem které prochází turistická značka.

Táborová základna Mikulovice (areál Muna)

TZ se nachází v katastru obce Mikulovice na Jesenicku v areálu Muna (objekt č. 34). Je to ideální místo pro víkendové akce či vícedenní pobyty.

Táborová základna Bechyně (Poušť)

Táborová základna se nachází pod skálou v meandru říčky Smutná na rozlehlé louce obklopené lesy. Jedná se o dobře fungující a obnovovanou základnu již přes 15 let.

Táborová základna Hostěnice

Táborová základna se nalézá v oploceném prostoru bývalé vojenské základny ve vyvýšené poloze u jižního okraje obce Hostěnice.

Táborová základna Slezská Harta

Táborová základna se nachází na louce kousek nad přehradou Slezská Harta. Nad základnou se tyčí vyhaslá sopka Velký Roudný. V okolí jsou rozsáhlé louky, lesy a hlavně spousta vody.

Táborová základna Javorový

Táborová základna se nachází v chráněné oblasti na louce uprostřed beskydské přírody v krásném prostředí obklopeném lesy v nadmořské výšce 840 m. n. m. kousek pod vrcholem Javorový.

Táborová základna Spálov

Základna se nachází přímo na břehu horního toku řeky Odry na okraji vojenského prostoru Libavá. Místo je od nejbližší vesnice vzdáleno cca 3 km. Jedná se o krásné údolí uprostřed lesů.

Táborová základna Žermanice (Marina Jonáš)

Areál Mariny Jonáš se nachází na březích Žermanické přehrady v podhůří Beskyd. Je to ideální místo nejen pro víkendové akce či tábory Royal Rangers, ale také pro aktivity křesťanské mládeže, dorostu, nedělních škol a dalších skupin.

Táborová základna Sloup (Pod vlčí skálou)

Táborová základna se nachází na hranici CHKO Moravský kras, v údolí říčky Punkvy, uprostřed lesů přibližně čtyři kilometry severně od městyse Sloup.

Táborová základna Křídla

Táborová základna se nachází na rozlehlé louce uprostřed lesů mezi obcemi Olešná a Křídla u Nového Města na Moravě.