Hraničářův učeň 2022

Vyhrát válku a podmanit si po smrti krále celé Iberionské království. Právě to byl cíl 270 bojovníků z celkem 19 předních … Číst více

Mezinárodní den žen 2022

Dnešní osmý březen je 112. rokem, kdy se slaví mezinárodní den žen. Děkujeme všem dívkám a ženám, že nám dokáží vykouzlit úsměv na tváři a vždy rozjasní den. S vámi je život mnohem krásnější. Bůh vám všem žehnej!

Zlatá stezka 2022

Zveme vás na další ročník tradiční a oblíbené Zlaté stezky – aneb dobrodružného putování krajinou západních Čech. Srdečně zváni jsou … Číst více

PF 2022

Děkujeme rodičům za jejich důvěru, děkujeme vedoucím za jejich obětavost, děkujeme dětem za jejich nadšení a všem ostatním děkujeme za jejich podporu.

A především děkujeme Bohu za jeho milost a požehnání.

Mezinárodní den mužů 2021

Přejeme všem mužům ať jsou v této zvláštní době pevní, rozhodní a mají Boží moudrost v tom, co dělají a kam jdou.

Den boje za svobodu a demokracii 2021

Každý rok si s vděčností a modlitbou 🙏 za naši zemi připomínáme, že žijeme v době milosti a svobody ✌️.

Svoboda není zadarmo a je třeba si připomínat, že hrozí, že jsme jen jednu generaci od nesvobody. Pokud zapomeneme na to, že o svobodnou společnost se musíme starat a kultivovat ji, otevíráme dveře další totalitě.

Uvědomujeme si, že nežijeme jen v uzavřené komunitě, ale vychováváme děti k zodpovědnosti a úctě ke své zemi a lidem, kteří v ní žijí. Bůh nám v tom buď milostiv.

Tornádo na jižní Moravě 2021

V souvislosti s tornádem, které se zničujícími následky prošlo ve čtvrtek večer Jihomoravským krajem, vyjadřujeme všem postiženým naší lítost a … Číst více

Den otců 2021

V dnešní den přejeme všem otcům – vedoucím i rodičům, aby v každé chvíli i době byli svým dětem vzorem a inspirací.

Den matek 2021

Všem maminkám. Těm, které slouží jako vedoucí, těm, které pouští své děti na naše akce i těm, které se každý den hrdinně starají o svou rodinu, přejeme k dnešnímu svátku vše nejlepší, hodně sil a radost v srdci.

Velikonoce 2021

Tato velikonoční výzva z 26. kapitoly Matoušova evangelia je dnes pro nás všechny velice aktuální a důležitá. Zůstávat s Ježíšem, zůstávat v modlitbách, neusínat únavou, i když všude kolem je tma a nevíme, co přinese příští den.

Ať velikonoční svátky i Vám přinesou novou naději vzkříšení a radost života.

Mezinárodní den žen 2021

Každoročně, již od roku 1975, kdy byl uznán Organizací spojených národů, připadá 8. březen všem ženám jako připomenutí mezinárodní solidarity žen za rovnoprávnost, spravedlnost, mír a rozvoj.

Děkujeme proto všem dívkám a ženám za to, že nám dávají radost, přinášejí pokoj a naplňují naše srdce láskou ve službě, v rodině, v zaměstnání, …

PF 2021

Den otců 2020

Na dnešní den připadá Mezinárodní den otců. Mezi námi je i hodně vedoucích-otců a někdy je složité zkombinovat rodinný život se službou dětem.

Přejeme proto všem plno sil, trpělivosti, porozumění, radosti a Božího pokoje. Nechť Vás Vaše služba naplňuje a rodina miluje. 😉