Síň slávy vítězů Ringoturnaje

ROK
ROČNÍK
MÍSTO
RANGER KIDSDISCOVERY RANGERSADVENTURE RANGERSEXPEDITION RANGERSROYAL RANGERSSENIOR RANGERS
2019
22
Křižanov
35. PH Praha
Linda Bergnerová
Ruth Güttnerová
Ráchel Hamplová
Matyáš Jeřábek
26. PH Olomouc
Luky Dvorský
Noemi Mečkovská
Terka Myšková
Davča Zajíc
26. PH Olomouc
Lucis Haderková
Kuba Myška
Zuzka Myšková
Megi Zejdová
18. PH Brno
Semir Arabo
Matouš Hauptman
Jakub Pernica
62. PH Bystré
Jan Hejzlar
Samuel Hejzlar
Ondřej Smola
18. PH Brno
Karel Hauptman
Kateřina Hauptmanová
Láďa Menčík
2018
21
Křižanov
35. PH Praha
Linda Bergnerová
Anna Čermáková
Ruth Güttnerová
Kateřina Marková
Jonáš Swiatek
26. PH Olomouc
Luki Dvorský
Lucis Haderková
Terezka Myšková
Klárka Nucová
David Zajíc
26. PH Olomouc
Jakub Myška
David Myška
Denis John
Tom Haderka
3. PH Valašsko
Matěj Chalánek
Filip Medved
Samuel Solař
33. PH Jihlava
Adam Novák
Veronika Bobková
Jan Čermák
Jan Moravec
49. PH Praha
Pavel Trefný
Karel Marek
Michal Jungmann
2017
20
Křižanov
35. PH Praha
Honza Bergner
Jana Arkmanová
Linda Bergnerová
Ruth Güttnerová
Adam Kadlec
Jonáš Swiatek
4. PH Oldřichovice
Šimon Kaleta
Matěj Byrtus
Maty Motyka
Benjamín Skála
Martin Gaszek
26. PH Olomouc
Kuba Myška
Pája Myšková
David Myška
Tom Haderka
12. PH Rumburk
Matěj Semerád
Jakub Novák
Daniel Novák
62. PH Bystré
Samuel Hejzlar
Michaela Hejzlarová
Matěj Grulich
2016
19
Křižanov
12. PH Rumburk
Toník Menčík
Honza Penc
Matěj Camfrla
Vendula Rottová
Jan Harašta
Marek Mikula
26. PH Olomouc
Kuba Myška
Zuzka Myšková
Denis John
Megi Zejdová
18. PH Brno
Rút Červeňová
Nikolas Kokeš
Semir Arabo
Jakub Pernica
2015
18
Křižanov
35. PH Praha
+ 44. PH Velké Meziříčí
+ 52. PH České Budějovice

Šimon Sobotka
Adam Bendík
Adéla Kadlecová
Jan Hejlek
Jára Lučan
Míša Balabánová
26. PH Olomouc
Kuba Myška
Janča Zejdová
Tom Haderka
Gabo Paulík
Denis John
18. PH Brno
Kuba Pernica
Marianne Troch
Lydie Pernicová
2014
17
Křižanov
4. PH Oldřichovice
+ 12. PH Rumburk

Kuba Menčík
Toník Menčík
Honza Penc
Sebastián Charvát
Šimon Kaleta
Matyáš Motyka
Benjamín Skála
26. PH Olomouc
Pája Myšková
Kuba Myška
Lucka Pinďáková
Janička Zejdová
Tom Haderka
33. PH Jihlava
Roman Pospíšil
Veronika Bobková
Matěj Šenkýř
Jan Čermák
25. PH Žďársko
Pavel Svoboda
Honza Pečenka
Lída Novotná
2013
16
Křižanov
27. PH Jihlava
+ 35. PH Praha

Petr Matula
Jakub Jelínek
Martin Horský
David Bergner
Ráchel Jungmannová
2. PH Břeclav
Daniel Helešic
Vítek Dolák
Davídek Rattay
Šimon Helešic
Zdeňa Filka
2. PH Břeclav
+ 9. PH Třinec
+ 13. PH Uherský Brod

Karel Helešic
Adam Novák
Vojtěch Žikovič
Filip Novák
25. PH Žďársko
Pavel Svoboda
Jan Pečenka
Ludmila Novotná
2012
15
Křižanov
18. PH Brno
+ 24. PH Brno

Ondra Šťastný
Jáchym Holeček
Gabča Hauptmanová
Eduard Rafael
Susanne Slováková
18. PH Brno
Sedrik Arabo
Lydie Pernicová
Jakub Pernica
Mariane Troch
Zuzka Romanská
13. PH Uherský Brod
+ 20. PH Nedachlebice

Filip Novák
Adam Novák
Jakub Šiška
Robin Oswald
41. PH Zábřeh
Petr Ohlídal
Dana Pohanková
Alena Stehlíková
2011
14
Meziříčko u Jihlavy
18. PH Brno
+ 24. PH Brno

Matouš Hauptman
Semir Arabo
Jakub Pernica
Gabriela Hauptmanová
Eda Rafael
Zuzanka Slováková
Radek Žák
2. PH Břeclav
+ 13. PH Uherský Brod

Kája Helešic
Daniel Helešic
Vítek Dolák
Zdeněk Filka
Robin Oswald
13. PH Uherský Brod
+ 20. PH Nedachlebice

Filip Šiška
Petr Sláma
Filip Novák
Adam Novák
Vojta Hromádka
31. PH Jihlava
+ 33. PH Jihlava

Libor Bobek
David Hajčiar
Jirka Urban
2010
13
Meziříčko u Jihlavy
2. PH Břeclav
+ 12. PH Rumburk

Daniel Helešic
Vítek Dolák
Šimon Helešic
David Rattay
Eliška Davidová
Daniel Novák
2. PH Břeclav
+ 13. PH Uherský Brod

Kája Helešic
Robin Oswald
Kuba Novák
Pepa Lakosil
13. PH Uherský Brod
Filip Novák
Adam Novák
Filip Šiška
Petr Sláma
41. PH Zábřeh
Peťa Ohlídal
Alča Stehlíková
Danka Pohanková
2009
12
Meziříčko u Jihlavy
26. PH Olomouc
Adámek Petrecký
Honzík Dvorský
Katuška Bráblíková
Sárinka Koňárková
Maruška Zejdová
Pavlínka Myšková
13. PH Uherský Brod
+ 20. PH Nedachlebice

Filip Novák
Adam Novák
Pavel Horký
Robin Oswald
7. PH Hodslavice
Hedvika Trčková
David Pavelka
Jana Reptová
Tom Mička
12. PH Rumburk
Petr Pinďák
Roman Korenec
Honza Šimek jun.
13. PH Uherský Brod
+ 24. PH Brno

Bob Oswald
Karel Hasík
Pavel Kolář
2008
11
Meziříčko u Jihlavy
33. PH Jihlava
+ 35. PH Praha

Jan Čermák
Anežka Chlupáčková
Karolína Tomanová
Alena Rodová
Maruška Kobylková
13. PH Uherský Brod
Filip Novák
Adam Novák
Filip Šiška
Petr Sláma
Radovan Jelínek
26. PH Olomouc
Pája Bártík
Láďa Petrecký
Ewik Petrecká
Áďa LioliaS
8. PH Zlín
+ 26. PH Olomouc
+ 41. PH Zábřeh

Martina Šviráková
Ondra Bártík
Michal Ohlídal
18. PH Brno
Michal Apetauer
Josef Chovanec
Daniel Makovička
2007
10
Meziříčko u Jihlavy
13. PH Uherský Brod
+ 23. PH Zlín

Filip Novák
Adam Novák
Janinka Fiurášková
Daniel Nesrsta
Lukáš Machala
2. PH Břeclav
Anežka Kurialová
Terezka Doláková
Lenka Vrbová
Filip Průdek
Marek Čerešna
Dobruška
Samuel
Marek
Pavlína
26. PH Olomouc
+ 41. PH Zábřeh

Ondra Bartík
Radek Pluskal
Michal Ohlídal
12. PH Rumburk
Honza Šimek
Lukáš Vašát
Láďa Menčík
2006
9
Meziříčko u Jihlavy
2. PH Břeclav
+ 26. PH Olomouc

Marek Hecl
Libor Jandík
Beruška Pastrnková
Mirinka Stehlíková
Janička Königová
Jirka Boleček
Vojta Bolečkovi
24. PH Brno
Michaela Sedláčková
Jakub Mészáros
Kateřina Rafaelová
Samuel Krištof
13. PH Uherský Brod
Marek Šiška
Dan Jurena
Lukáš Pakosta
12. PH Rumburk
David Král
Dan Jahnel
Roman Korenec
24. PH Brno
Jan Mészáros
Pavel Kolář
Jiří Růža Růžička
2005
8
Okluky u Prostějova
35. PH Praha
Michal Potfaj
Matyáš Drda
Michal Takácz
Dan Bešta
Marek Kytka
Filip Kreuz
26. PH Olomouc
Pavel Bartík
Tomáš Dysmas
David Dvorský
Evča Petrecká
Barča Kukanová
26. PH Olomouc
Jirka Jarolím
Ondra Bartík
Michal Dvorský
18. PH Brno
Daniel Makovička
Josef Chovanec
Michal Apetauer
12. PH Rumburk
Honza Šimek
Petr Pinďák
Bernar Petr
2004
7
Černá Hora
5. PH Třinec
Rosťa Cibulka
Šimon Krejčí
Michal Cibulka
Lukáš Horváth
David Sikora
Marek Broda
26. PH Olomouc
Pavel Bartík
David Dvorský
Láďa Petrecký
Martin Mikšovský
Petr Ohlídal
12. PH Rumburk
Anička Moldanová
Roman Koranec
Dan Jahnel
Leoš Novák
18. PH Brno
Michal Apetauer
Daniel Makovička
Josef Chovanec
13. PH Uherský Brod
Jenda Čep
Bob Oswald
Petr Pinďák
Jiří Krupka – George Párátko
2003
6
Černá Hora
4. PH Oldřichovice
+ 33. PH Jihlava

Gabriela Grygová
Markéta Matlochová
Marek Matloch
?
19. PH Příbram
?
26. PH Olomouc
Lukáš Bartík
Ondra Bartík
Michal Dvorský
Michal Ohlídal
13. PH Uherský Brod
Petr Pinďák
Jiří Šupina
Jan Čep
2002
5
Spálenec u Vysokého Mýta
3. PH Valašsko
Vojta Galda
Ester Šišková
Boris Šiška
8. PH Zlín
Kristýna Nováková
Jitka Vondráková
Zuzka Šviráková
Michal Belka
J. Šimek
18. PH Brno
Michal Apetauer
Daniel Makovička
Josef Chovanec
Maxim Styx
4. PH Oldřichovice
?
2001
4
Spálenec u Vysokého Mýta
4. PH Oldřichovice
Petr Cieslar
Jan Cupek
Radek Hus
Tomasz Rajca
8. PH Zlín
Filip Anselmi
Martina Borovičková
Tomáš Borovička
Míša Vondráková
4. PH Oldřichovice
David Gryga
Artur Haide
Lukáš Walach
2000
3
Spálenec u Vysokého Mýta
8. PH Zlín
Michal Belka
Jitka Vondráková
Míša Vondráková
Martina Šviráková
Zuzka Šviráková
8. PH Zlín
Filip Anselmi
Martina Borovičková
Tomáš Borovička
5. PH Třinec
Pavel Kadlubiec
Eva Kadlubcová-Pokludová
Martin Latocha
1999
2
Vizovice
4. PH Oldřichovice nebo 18. PH Brno
?
4. PH Oldřichovice
?
8. PH Zlín
Jan Suchomel
Věra Suchomelová
Marek Procházka
1998
1
Vizovice
18. PH Brno
?
8. PH Zlín
Jiří Krupka
Josef Švirák
Jája Kopová
Přemysl Strážnický

Historie:

  • V 1. ročníku byly pouze dvě věkové kategorie: do 14 a nad 14 let.
  • Ve 2. ročníku byly již tři kategorie: do 14 let, 14 – 21 let a nad 21 let.
  • Ve 3. a 4. ročníku se kategorie změnily: do 10 let, 10 – 15 let a nad 15 let.
  • V 5. a 6. ročníku se kategorie nastavily dle tehdejších věkových skupin RR: Greenhorni, Trappeři, Rangeři a Royal Rangers (15+).
  • Od 7. ročníku přibyla nově kategorie Juniorů.
  • Vzhledem ke stále narůstajícímu počtu účastníků a nedostatečné kapacitě stávající základny se od 14. ročníku od hlavního Ringoturnaje oddělily kategorie Juniorů a Royal Rangers, které měly vlastní turnaj v jiném termínu. Zároveň se dle nové metodiky RR přejmenovaly jednotlivé věkové skupiny: Ranger Kids (Greenhorni), Discovery Rangers (Trapeři), Adventure Rangers (Rangeři) a Expedition Rangers (Junioři). Nicméně kategorie Expedition Rangers a Royal Rangers mohla „neoficiálně“ na hlavním Ringoturnaji hrát v jedné společné kategorii.
  • Od 20. ročníku se vrátily kategorie Expedition Rangers a Royal Rangers do hlavního Ringoturnaje.
  • V 21. ročníku přibyla nově kategorie Senior Rangers (40+).
  • V důsledku epidemie COVID-19 se 23. ročník v roce 2020 nekonal a posunul se na rok 2021, kde přibyla nově kategorie jednotlivců.