Propozice

REGISTRACE

Základní cena účastníka se ještě navyšuje o ubytování pod střechou (chata, hotel). Při přihlášení a zaplacení účastnických poplatků do 31. 3. 2021 budou mít hlídky možnost objednat ubytování rezervováním jednotlivých pokojů.

Veškerá registrace probíhá přes registrační systém (stejný jako pro plánovaný ročník 2020), který byl spuštěn 1. 1. 2021. 

DOPROVODNÉ PROGRAMY

Naším cílem je, aby každá přední hlídka měla jeden doprovodný program, který bude k dispozici účastníkům Ringoturnaje minimálně tři půldny.

Pokud doprovodný program poběží minimálně tři půldny, získá přední hlídka slevu 400 Kč na jeden doprovodný program (pro člověka, který bude program obsluhovat) a zároveň body, na základě kterých budou hlídky rozřazovány do vln při registraci ubytování.

Více informací najdete na této stránce.

DOBROVOLNÍCI A ROZHODČÍ

Vzhledem k nárůstu počtu účastníků ringa, je třeba i navýšit počet dobrovolníků. Rádi bychom zlepšili bezpečnost a informovanost na ringu, ale na to potřebujeme, abyste nám pomohli.

Každý dobrovolník získá slevu 400,- Kč, bude moci nahlédnout do zákulisí organizace Ringoturnaje a bude mít možnost učit se spolupracovat v přátelském týmu. Dobrovolník bude zaměstnán zhruba 6h denně (někdy souvisle, v jiných případech nárazově). Dobrovolníci se mohou účastnit turnaje v ringu.

Dobrovolníky je nutné přihlásit také přes registrační systém.

Podrobné informace najdete na této stránce.

HARMONOGRAM

Zahájení registrace bude ve čtvrtek 6. 5. v 17h, ale můžete přijet i dříve. Organizátoři už budou na místě. Čtvrteční večeře bude tentokrát ve vlastní režii předních hlídek, není tedy v ceně zahrnutá. Oficiální slavnostní zahájení Ringoturnaje je plánováno na 20h, kdy by už měli být všichni na místě. 

Poslední kolo Rangera roku a finálové zápasy v ringu proběhnou v neděli 9. 5. dopoledne, po nich bude slavnostní vyhodnocení, oběd a ukončení celé akce ve 12:30. Hlídky, které potřebují odjet přednostně, budou mít možnost jít na oběd v první vlně. 

Copy link
Powered by Social Snap