Doprovodné programy

Jednou z vizí Ringoturnaje je nabídnout aktivity nejen pro milovníky tohoto sportu, ale celou paletu doprovodných aktivit tak, aby si akci mohli užít i ti, kdo z turnaje vypadli, nebo dokonce i ti, které ringo vlastně nebaví (je neuvěřitelné, že i takoví lidé existují)

K tomu ale potřebujeme vás – jednotlivé přední hlídky a vaše oblíbené soutěže a další aktivity. Pokud se vaše hlídka chystá zúčastnit, prosíme, nabídněte realizaci některé z vašich činností. Pomůžete tím ostatním hlídkám rozšířit si obzory a naučit se něco nového. Vaši junioři si mohou vyzkoušet nést odpovědnost za vlastní stanoviště a organizační tým bude mít o jednu starost méně.  

Jsi velitel přední hlídky?

Zaregistruj váš doprovodný program/y pomocí formuláře. V něm můžeš také žádat o grant.

Před vyplněním si prosím přečti předchozí nápady z jiných předních hlídek. Nechceme 3x lukostřelbu.

Jsi účastník Ringoturnaje?

Chceš ukázat ostatním předním hlídkám něco, co tě baví? Navrhni svému veliteli uspořádat na Ringoturnaji doprovodný program. 🙂 Napiš mu hned teď!

Jako poděkování vám můžeme nabídnout slevu z účastnického poplatku pro obsluhu vašeho doprovodného programu (snížení na úroveň ÚP dobrovolníka za každé stanoviště a min. 3 časové sloty) a také finanční pomoc ve formě grantu, o který můžete také žádat pomocí formuláře výše.  

Děkujeme, že pomáháte z Ringoturnaje udělat ještě o třídu lepší akci!

Copy link
Powered by Social Snap