Ringo-turnaj

Přehrát video

Ringoturnaj je celostátní setkání Royal Rangers v České republice, kterého se účastní stále více lidí.

Na čtyři dny se sjedou royalisté z celé ČR, aby se setkali, zahráli si ringo i spoustu dalších her, poznali nové kamarády a potkali ty staré, duchovně se vzdělali a při tom všem si užili spoustu zábavy.

Historie turnaje

První Ringoturnaj proběhl už v minulém století, v roce 1998. V roce 2017 jsme slavili pěkné 20. výročí. Do 20. ročníku jsme vystřídali šest různých základen, nimiž prošlo více než 5500 účastníků, kteří odehráli 2700 ostrých zápasů ringa. Každým rokem tyto čísla stoupají. V současnosti se nás každý rok sejde zhruba 600.

Co na nás čeká kromě ringa?

Nejde jen o soutěžení a zápolení na hřišti. Jde především o kamarádství a vzájemné vztahy mimo něj. Neoficiálním heslem celého turnaje je: „Není důležité zúčastnit se, ale vyhrát. Ale ne tak úplně vyhrát, jako vyhrát si!“

Doprovodem celé akce jsou aktivity, které si děti mohou vyzkoušet, např. střelba z luku, kuše, plavba na lodích, nové deskové hry, různé workshopy atd. Samozřejmě nelze opomenout velmi důležité večerní programy, při kterých se upíná pozornost na Boží slovo.