Pozvánka – Most přes řeku EGO

rekaego2

Cíl výcviku:
Každý člověk dostal od Boha nějaké „hřivny“ (požehnání, schopnosti, nadání), které má využít ke službě Bohu a budování Jeho slávy. Naše nedostatky nás ale kousek po kousku vzdalují od toho, abychom mohli své hřivny využít pro daný účel. Je třeba si uvědomit, že musíme své nedostatky (své Já) překonat, aby nás nebrzdily při službě Bohu.

Termín a místo konání:
O víkendu 6.–8. listopadu 2015 v západních Čechách (Černošín a širší okolí).

Účastníci:
Vedoucí Royal Rangers či spřátelených dětských organizací starší 15 let.

Cena: 300 Kč za osobu.

Přihlášky:
Přihlašovat se můžete e mailem na adrese royal.ichthys@seznam.cz nejpozději do 31. října. Do zprávy prosím uveďte jméno, příjmení, datum narození a bydliště. Na e-mailovou adresu, ze které pošlete přihlášku, vám týden před akcí zašleme podrobné informace o místě a času srazu. Účastnický poplatek pošlete po odeslání přihlášky na účet 150963611/0300, var. symbol 888333, spec. symbol vaše datum narození ve formátu ddmmrrrr. Upozornění: Akce se koná, sejde-li se alespoň 10 přihlášených účastníků. Děkujeme za pochopení.
Co vás čeká: Při akci budou využívány metody používané 15. přední hlídkou Royal Rangers při výcviku instruktorů (zážitková pedagogika, outdoorové aktivity, metody vojenského výcviku apod.). Počítejte prosím s tím, že výcvik bude značně fyzicky i psychicky náročný.

Povinné vybavení (a jediné povolené):
4 trička (černé, bíle, zelené, červené – bez potisku), humushadry vč. bot (tj. oblečení vhodné k 100% ušpinění), Bibli, zelené pití (1 lahev), pitná voda (1 lahev), 10 m zeleného toaletního papíru, 1 kompletní oblečení do přírody, boty do přírody, buzolu, nůž, baterku, teplý spacák a silnou karimatku (spát se bude venku), celtu, 10 m pevné šňůry (prádelka), čepice, šátek, pracovní rukavice, min. 2 teplé ponožky, náhradní spodní prádlo, ešus, lžíci, osobní minilékárničku, tužku, papír, osobní hygienické potřeby, mobil, batoh (do kterého si všechno sbalíte – kufr na kolečkách není vhodný, špatně se nosí v terénu :-).
Zakázané vybavení: Jakékoliv jídlo a vše kromě povinného vybavení.
Pořádá: 15. přední hlídka Royal Rangers v ČR, royal.ichthys@seznam.cz , 606 500 252 (Tomáš Rusňák).

Pozvánka MOST PŘES ŘEKU EGO

 

Copy link
Powered by Social Snap