ParaRingo 2021

Spolu s ringotýmem jsme si řekli, že když se nemůžeme setkat společně na začátku května v Křižanově na regulérním Ringoturnaji, připravíme pro vás alternativní aktivitu. Pojmenovali jsme ji ParaRingo. Předpona para se většinou spojuje se soutěžemi s hendikepem. A přesně tak je to s naším ParaRingem.

Máme hendikep v tom, že se nemůžeme vidět, slyšet, prostě být spolu, ale nechceme, aby nám tyto hendikepy bránily dělat to, co máme rádi, a to je hrát si. Připravili jsme tři disciplíny, které můžete v rámci své hlídky společně plnit. 

První je spojená s hrou ringo „Vyhraj si s ringem“, druhá je „Dostaň ringo na vrchol“ s odkazem na Rangera roku a třetí „Vyřeš a splň“ je alternativou ringoturnajových doprovodných programů. 

Soutěž probíhá v rámci přední hlídky a je možné do každé soutěže registrovat libovolný počet týmů. Pro soutěže se mohou týmy lišit a je možné mít členy i z jiných předních hlídek. Vedoucí se mohou zúčastnit také, ale v samostatných týmech. Prosím dodržujte v průběhu soutěží všechna vládní nařízení pro COVID-19. 😊

Soutěž bude probíhat od vyhlášení do 20. 6. 2021. Týden poté (o víkendu 26. nebo 27. 6. 2021) bude následovat oficiální vyhodnocení a vyhlášení.

Copy link
Powered by Social Snap