Nový web Ringoturnaje

Vítáme vás na novém ringoturnajovém webu. Důvody, které nás vedly k přesunu domény ringoturnaj.cz, byly dva. Prvním důvodem je naše snaha, aby Ringoturnaj, který je pořádán Národní radou a je vrcholem aktivit Royal Rangers pro většinu předních hlídek, byl součástí hlavních royalovských stránek. Druhým praktickým důvodem je to, že administrace a grafické zpracování webových stránek je dlouhodobě velice náročné a současný stav webu RR v ČR je na vysoké úrovni a nám se velmi líbí.

Na nových stránkách Ringoturnaje bychom chtěli přehledně a systematicky utřídit a zveřejňovat důležité informace a aktuality týkající se Ringoturnaje a byli bychom rádi, kdyby se stal takovou křižovatkou, na které bez problémů najdete jak důležitá data, tak informace, které vás pobaví a namotivují.

Členění těchto stránek by mělo být intuitivní, ale i tak budeme rádi za případné připomínky a návrhy na vylepšení – můžete nás kontaktovat na e-mail ringoturnaj (z) royalrangers.cz. Doufáme, že na své si zde přijdou jak velitelé, kteří hledají důležité termíny, tak i hráči, kteří hledají inspiraci a motivaci.

Copy link
Powered by Social Snap