Kurz lanových technik

lana2Kurz lezec zaměřený na vysoká lana 17.-19.4.2015
Nabídka kurzu Lezec a jeho praktické využití při volnočasových aktivitách pro děti, mládež i dospělé.
Chcete umět správně nakotvit lano, bezpečně slanit či vědět, jak správně zajistit sebe, parťáka či dítě na překážce? Chcete si být v těchto věcech jisti?
Kurz je vhodný pro široké spektrum zájemců, kteří se chtějí naučit základní ovládání lanové techniky, práci s materiálem, bezpečnost a použití těchto technik při volnočasových aktivitách. Použití znalostí kurzu je možné při jakýchkoli pracích či činnostech ve výškách, od stavění vysoké lanové překážky po natírání střechy. V osnovách kurzu je stavba čtyř základních lanových překážek a jejich bezpečné používání.
Absolvent má možnost na základě osvědčení získat živnostenský list pro práce ve výškách. Pro praktickou představu jak kurz probíhá, přikládám pár fotografií z již realizovaných akcí.
Oproti jiný kurzům (například takzvané kurzy vysokých lan) se náš kurz liší tím, že u nás začínáte od začátku. Nejdříve se učíte lanovou techniku a zvládnout sám sebe v prostředí, ve kterém se většina účastníků nikdy nepohybovala, a teprve následně se učíte, jak lze prvky této techniky využívat při stavbě různých překážek či jiných pracích. Z našeho pohledu je opravdu šílenstvím posílat dítě na lanovou atrakci připravenou člověkem, který se na stromě či skále sám neumí pohybovat a zajistit, který nemá ani ponětí o tom, že při horizontálním tahu je lano zatěžováno úplně jinak než při vertikálním a neví jaké lano je na to vůbec vhodné. Jestli chcete být odborníci, přijeďte. Naučíme se mnohým užitečným věcem.
Krokodýl.

Kontakty a podrobnosti zde.

Můžete se také přímo přihlásit e-amilem na adresu: Royal.Ichthys@seznam.cz

Copy link
Powered by Social Snap