Hraničářův učeň 2016: Ve dvojím ohni

hranicaruv-ucen-2016-plakatNad Araluenem se opět stahují mračna… Z jižního pobřeží přicházejí zprávy o lodi z dálné Aridy. Ano, toto spojenectví před dlouhými lety existovalo, avšak časem zapadlo prachem a čas míjel rok za rokem. Spojení s Aridou už není tak aktuální jako před mnoha lety a dokonce ani nejsou zprávy o momentálním vládnoucím rodu. Očekávejme tedy i neočekávané, co kdyby ta loď nebyla poslední…

Ariďané však nejsou jedinou hrozbou. Právě přichází období, kdy končí zima i v piktských severních zemích a kmeny Piktů sestupují z hor do údolí a připravují se na každoroční plenění araluenských provincií při severní hranici. Bohatá úroda pramenící z místních úrodných nížin je až příliš lákavá kořist těchto barbarů.

Situace je tedy nanejvýš naléhavá a i když očekáváme podporu od našich dlouholetých skandijských spojenců, araluenské království bude potřebovat každého schopného bojovníka až se ocitne ve dvojím ohni…

kdy: 17. – 19. 6. 2016
kde: táborová základna Křídla u Nového Města na Moravě
(GPS 49.534155, 16.139884)
cena:
– 120,- Kč | v ceně je zahrnuta sobotní večeře
– 180,- Kč | v ceně je zahrnuta sobotní snídaně, oběd, večeře a nedělní snídaně (tato možnost platí pouze pro členy 25. Přední hlídky)
uzávěrka přihlášek: 31. 5. 2016
pro účastníky od 8 do 99 let

Další důležité informace, přihlášky, pravidla a program naleznete na našem webu.

Hraničářův učeň je křesťanskou akcí pro všechny malé i velké, kteří mají rádi fiktivní svět Johna Flanagana a pořádá ji 25. PH Žďársko.

Copy link
Powered by Social Snap