Eurocamp 2020

Je to již skoro čtyři roky co se český „royal“ vydal do Polska na evropské setkání royalistů. Velká akce, mimořádné zážitky, sedm tisíc účastníků. V tomto roce se skvělý festival radosti, hudby a tábornických dovedností odehraje ve Švýcarsku.

Na jeden z vrcholů letošního „royalovského“ roku je nahlášena účast bezmála osm tisíc mladých lidí. Z Česka je prozatím přihlášeno rekordních více než 250 účastníků.

Stále je možné se přihlásit! Proč?

Protože Vás čeká více než 100 paralelních workshopů denně, bohoslužby, worship s velkou kapelou v největším stanu v Evropě, večerní kavárny a spousta sportu. To opravdu stojí za to. Kdo zaváhá nejen nejede, ale nebude mít opravdu mimořádné a trvalé vzpomínky na velké letní dobrodružství tohoto roku.

Dobře. Tak já tedy pojedu. Jak se mám přihlásit?

Přihlašování na Eurocamp probíhá v rámci předních hlídek. Pokud se vaše hlídka Eurocampu účastní, vyžádej si bližší informace a přihlašovací formulář u velitele hlídky. Chcete-li se dodatečně jako hlídka přihlásit nebo se zkusit jako jednotlivec připojit k některé z přihlášených hlídek, napiš(te) prosím na michal.jungmann (z) royalrangers.cz (bez mezer).

Na základě rozhodnutí organizátorů Eurocampu s ohledem na situaci v Evropě v důsledku koronaviru je akce zrušena.

Copy link
Powered by Social Snap